CR123A Pil Tutucu KY-10032-3-1
ürün tanıtımı
Bu CR123A pil tutucu 3.0V voltaj çıkışı sağlayabilirken, el feneri, dijital kamera vb. için güç kaynağı olarak da kullanılabilir. Keyu markalı düğme pil tutucu, %100 iyi ürünler üretmeniz için gelişmiş üretim ekipmanları ve sıkı kalite kontrolüyle birleştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
PLATFORM Parametre (Belirtim)
| Ürün adı | CR123A pil tutucu |
| Menşei | Silindir pil tutucu |
| Model numarası. | KY-10032-3-1 |
| Malzeme | PC Reçine + Yay Çelik Nikel kaplama |
| Beden | 42.9cm x 36.17cm x15.17cm |
| PUAN | 3.0V |
| Renk | Siyah |
| Hücre sayısı | 2 hücreleri |
| Hücre Düzenlemesi | Paralel |
| Pil Tipi | CR123A |
| Liman | Shenzhen, Guangzhou |
| Adedi | 2000pcs |
PLATFORM Özellik ve Uygulama
- Bu CR123A pil tutucusu 3V pil çıkışına dönüştürülebilir
- Karşı tarafı ise resimdeki gibidir.
- Elektronik ev işleri için mükemmel harici güç kaynağı.
- Silindir pil tutucu
- Kurulumu kolay, kullanımı rahat.
- Yüksek kaliteli plastik malzeme.
- El feneri, dijital kamera vb. için mükemmel harici güç kaynağı.

Ürün Detayları
CR123A pil tutucu detayı:
- Pil Türü: Silindir pil tutucu
- Menşe Yeri: Dongguan, Çin
- Renk: Siyah
- Malzeme: PC Reçine + Kaplamalı Yay
- Ürün adı: CR123A pil tutucu
- Stil: Tutucu(açık)
- Montaj tipi: görenek
- Çalışma Sıcaklığı: -10-100 ℃
- Alan: 42.9cm x 36.17cm x15.17cm
- Uyumlu Pil Türü: CR123A
- Nominal Gerilim: 3.0V
Ürün Kalifikasyonu
ISO9001, ROHS, Dun & Bradstreet sertifikalı düğme pil tutucu.

















