CR2032 Madeni para hücresi tutucu
PLATFORM Giriş
20X3.2mm hücreler için Delikli Montaj (THM) ve Yüzeye Montaj (SMT) mevcuttur.
Bu pil tutucu PBT malzemelerden üretilmiştir. Güvenilir bağlantıları garanti altına almak ve temas direncine izin vermek için yüksek kaliteli pirinçten yapılmış kontaklar. Her bir kontak, pilin doğru şekilde takılmasını sağlamak için polaritesi açıkça işaretlenmiştir.
Hafif ve dayanıklı olan bu düğme pil tutucular, tüm büyük pil üreticilerinin lityum düğme pillerinin hızlı ve kolay bir şekilde takılmasını ve değiştirilmesini sağlayan benzersiz tasarımlı çentikli pil yuvasına sahiptir.
PLATFORM Parametre (Belirtim)
| Ürün adı | CR2032 Madeni para hücresi tutucu |
| Menşei | Madeni para büyüklüğündeki pil tutucusu |
| No Model .: | KY-10001-1-1 |
| Malzeme: | PBT + Pirinç Kalay Kaplama |
| Ürün boyutu: | 24.5*22.2*10.9mm |
| Pil boyutu | Φ20 * 3.2mm |
| PUAN | 3.0V |
| Renk | Siyah |
| Hücre sayısı | 1 hücre |
| Liman | Shenzhen, Guangzhou |
| Adedi | 2000pcs |
PLATFORM Özellik ve Uygulama
- Bu Madeni Para Hücresi tutucusu 3.0v pil çıkışına dönüştürülebilir
- Karşı tarafı ise resimdeki gibidir.
- Elektronik ev işleri için mükemmel harici güç kaynağı.
- 1 × CR2032 pil tutar
- Kurulumu kolay, kullanımı rahat.
- Yüksek kaliteli PBT malzemesi.
- Tek çipli mikrobilgisayar sistemleri, Arduino sistemleri, 2WD mobil robotlar, pist arayan arabalar, RP5 paletli araçlar için mükemmel harici güç kaynağı.
Ürün Detayları

Madeni para tutucu detayı:
- Ürün adı: Madeni para hücresi tutucusu
- Pil Türü: Düğme pil
- Menşe Yeri: Dongguan, Çin
- Renk: Siyah
- Malzeme: PBT + Pirinç Kalay Kaplama
- Stil: Tutucu(açık)
- Alan: 24.5*22.2*10.9mm
- Fesih tarzı: Pin
- Nominal Gerilim: 3.0V
- Çalıştırma sıcaklığı: -55 Cı-105 ° C
Ürün Kalifikasyonu
Tüm pil tutucularımız ISO9001, ROHS, Dun & Bradstreet sertifikalarına sahiptir.


















