KY-35004-1-1C (Kapak ve anahtarlı 9V pil kutusu)
PLATFORM Giriş
Anahtarlı bu 9V pil tutucu bir adet 9V pil tutabilir. Pil 9V voltaj çıkışı sağlayabilir ve bu tutucu ölçüm cihazları, kablosuz telsiz, kablosuz mikrofon, radyo vb. için güç kaynağı olarak kullanılabilir. Anahtarlı Keyu marka 9V pil tutucu, %100 iyi ürünler üretmeniz için gelişmiş üretim ekipmanları ve sıkı kalite kontrolü ile birleştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.
PLATFORM Parametre (Belirtim)
| Ürün adı | Anahtarlı 9V pil tutucu |
| Menşei | Dikdörtgen pil tutucu |
| Model numarası. | KY-35004-1-1C |
| Malzeme | ABS Reçine+Pirinç kalay kaplamalı |
| Beden | 66.6*33.5*24.6mm |
| PUAN | 9.0V |
| Renk | Siyah |
| Hücre sayısı | 1 hücre |
| Hücre Düzenlemesi | \ |
| Liman | Shenzhen, Guangzhou |
| Adedi | 2000pcs |
PLATFORM Özellik ve Uygulama
- Anahtarlı bu 9V pil tutucusu 9.0V pil çıkışına dönüştürülebilir
- Karşı tarafı ise resimdeki gibidir.
- Elektronik ev işleri için mükemmel harici güç kaynağı.
- Bir adet 9V pil kapasitelidir.
- Kurulumu kolay, kullanımı rahat.
- Yüksek kaliteli plastik malzeme.
- Ölçüm aletleri, kablosuz telsiz, kablosuz mikrofon, radyo vb. için mükemmel harici güç kaynağı.
Ürün Detayları
Anahtarlı 9V pil tutucu detayı:
Pil Türü: Dikdörtgen plastik pil tutucu
Menşe Yeri: Dongguan, Çin
Renk: Siyah
Malzeme: ABS Reçine + Pirinç kalay kaplamalı + 26AWG1007 UL/CSA onaylı tel
Ürün adı: Anahtarlı 9V pil tutucu
Stil: Tutucu(açık)
Montaj tipi: görenek
Çalışma Sıcaklığı: -10-100 ℃
Alan: 66.6*33.5*24.6mm
Fesih tarzı: tel
Nominal Gerilim: 9.0V
Ürün Kalifikasyonu
Anahtarlı tüm 9V pil tutucularımız ISO9001, ROHS, Dun & Bradstreet sertifikalarına sahiptir.








